KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332417
nr 1233 2417
A Wilhelms, hav med fiskmås, signerad. Olja på duk, 47x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:51:48
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
6
450 kr
7